Відкрита лекція «Магія в «Бурі» Вільяма Шекспіра»

19 квітня к.філол.н., ст. викладач кафедри англійської філології Олександра Філоненко провела відкриту лекцію «Магія в «Бурі» Вільяма Шекспіра», яку відвідали студенти Інституту філології.

Захід відбувся у межах програми «Миколаївської Шекспіріани», що у квітні цього року проводить Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр (м.Запоріжжя).

Присутнім було запропоновано для перегляду анімаційний фільм «Буря» (1992 р.; створений спільно валійським каналом S4C та студією «Союзмультфильм»), який й було взято для подальшого аналізу та демонстрації магічних ознак у творі.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”