Відкрита лекція «Магія в «Бурі» Вільяма Шекспіра»

19 квітня к.філол.н., ст. викладач кафедри англійської філології Олександра Філоненко провела відкриту лекцію «Магія в «Бурі» Вільяма Шекспіра», яку відвідали студенти Інституту філології.

Захід відбувся у межах програми «Миколаївської Шекспіріани», що у квітні цього року проводить Український міжуніверситетський науково-дослідницький шекспірівський центр (м.Запоріжжя).

Присутнім було запропоновано для перегляду анімаційний фільм «Буря» (1992 р.; створений спільно валійським каналом S4C та студією «Союзмультфильм»), який й було взято для подальшого аналізу та демонстрації магічних ознак у творі.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).