Відкрита лекція композитора Л.О.Грабовського

24 травня о 10:30 (11-312 ауд. відбудеться відкрита лекція композитора Л.О.Грабовського «Феномен київського музичного авангарду в контексті культури шісдесятників».
Леонід Грабовський – український композитор, один з представників композиторської групи «Київський авангард». Викладав у Київській консерваторії, працював композитором у сфері кіно та музики до театру. З 1990 р. живе у США. Працює вільним композитором, зокрема співпрацює з ансамблем Continuum.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.