Відкрита лекція композитора Л.О.Грабовського

24 травня о 10:30 (11-312 ауд. відбудеться відкрита лекція композитора Л.О.Грабовського «Феномен київського музичного авангарду в контексті культури шісдесятників».
Леонід Грабовський – український композитор, один з представників композиторської групи «Київський авангард». Викладав у Київській консерваторії, працював композитором у сфері кіно та музики до театру. З 1990 р. живе у США. Працює вільним композитором, зокрема співпрацює з ансамблем Continuum.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.