Відгуки та рецензії на освітньо-професійну програму «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Випускниця другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП “Право” 2019 року Олеся Недибалюк (адвокат))
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Голова Миколаївського окружного адміністративного суду Віталій Брагар)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Декан юридичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, д.ю.н., професор Віталій Серьогін)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП “Право” Тамара Оганесян)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Начальник відділення Національна служба посередництва і примирення в Миколаївській області Оксана Євченко)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (В.о. завідувача кафедри правознавства Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, к.ю.н., професор Любов Котова)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП “Право” Діана Кісіляк)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Начальник Миколаївської митниці Сергій Миколенко)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Директор ТОВ ”ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ”АРМАДА”” Олександр Кузнєцов)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Начальник порту ТОВ ”МСП НІКА-ТЕРА” Тетяна Кутельвас)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Директор юридичного департаменту Миколаївської міської ради Євген Юзвак)
Рецензія-відгук на ОПП «Право» (Начальник Управління Миколаївської обласної прокуратури Артем Деміда)
Рецензія на ОПП «Право» (В.о. завідувачка кафедри національного, міжнародного права та правоохоронної діяльності Херсонського державного університетуАліна Гавловська)
Рецензія на ОПП «Право» (Д.ю.н., професор кафедри публічного управління та права Херсонського аграрно-економічного університету Ольга Правоторова)