Відділ міжнродних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили оголосив результати відбору кандидатів на академічну мобільність в Університеті Кадіс (Іспанія)

Кандидаткою від ЧНУ імені Петра Могили на програму Erasmus+ KA 171 Staff Mobility for Training стала декан факультету політичних наук, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Анастасія Хмель.

Кандидатками ЧНУ імені Петра Могили на програму Erasmus+ KA 171 Staff Mobility for Teaching стали викладачка кафедри іноземних мов факультету філології Олена Остафійчук та кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри англійської філології Тетяна Сосніна.

Учасниці програми мають можливість протягом весняного семестру 2023-2024 навчального року отримати тиждень стажування в Університеті Кадіс (Іспанія) задля обміну викладацьким та науковим досвідом.

Сподіваємося на плідну співпрацю наших викладачів та іспанських колег!