Відбувся запис першого випуску телепрограми «Ініціали»


19 лютого  відбувся запис першого випуску програми «Ініціали».

Це ще один спільний проект телекомпанії «МАРТ» та Petro Mohyla TV. «Ініціали» – програма формату інтерв’ю, в якій  цікаві гості – досвідчені у своїх галузях видатні люди Миколаєва та області – спілкуються на різноманітні теми: від міських проблем та корисних порад з особистого досвіду до теми дистанційної освіти дітей та питань туристичного розвитку.

Інтерв’ю бере ведуча програми –  доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Монахова. Першим гостем нового проекту стала випускниця нашої Могилянки, політолог, психолог, журналістка, Data scientist, аналітик –  Олександра Фінькова.

Прем’єра відбудеться вже цієї п’ятниці, 22 лютого, о 19:00 на телеканалі «МАРТ». Також запис програми можна буде переглянути і на ютуб каналі.

Нагадаємо, що це вже другий проект, який ЧНУ ім. Петра Могили  реалізує спільно з телеканалом «МАРТ». Так, 30 січня у телестудії Могилянки розпочались  зйомки циклу програм під назвою «Екологія повсякденності», яка має на меті привернути увагу городян до явищ повсякденності, що впливають на свідомість людини. В ефірі телеканалу «МАРТ»  ця програма стартує з 7 березня.

Варто зазначити, що записи телевізійних програм на базі ЧНУ ім. Петра Могили стали можливими завдяки створенню торік нового студійного майданчику, на якому зараз і відбуваються спільні зйомки проектів. Керівництво Могилянки повсякчас покращує умови навчання та професійного розвитку в університеті, створюючи в ньому перспективний простір для студентів та викладачів.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.