Відбувся запис першого випуску телепрограми «Ініціали»


19 лютого  відбувся запис першого випуску програми «Ініціали».

Це ще один спільний проект телекомпанії «МАРТ» та Petro Mohyla TV. «Ініціали» – програма формату інтерв’ю, в якій  цікаві гості – досвідчені у своїх галузях видатні люди Миколаєва та області – спілкуються на різноманітні теми: від міських проблем та корисних порад з особистого досвіду до теми дистанційної освіти дітей та питань туристичного розвитку.

Інтерв’ю бере ведуча програми –  доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Монахова. Першим гостем нового проекту стала випускниця нашої Могилянки, політолог, психолог, журналістка, Data scientist, аналітик –  Олександра Фінькова.

Прем’єра відбудеться вже цієї п’ятниці, 22 лютого, о 19:00 на телеканалі «МАРТ». Також запис програми можна буде переглянути і на ютуб каналі.

Нагадаємо, що це вже другий проект, який ЧНУ ім. Петра Могили  реалізує спільно з телеканалом «МАРТ». Так, 30 січня у телестудії Могилянки розпочались  зйомки циклу програм під назвою «Екологія повсякденності», яка має на меті привернути увагу городян до явищ повсякденності, що впливають на свідомість людини. В ефірі телеканалу «МАРТ»  ця програма стартує з 7 березня.

Варто зазначити, що записи телевізійних програм на базі ЧНУ ім. Петра Могили стали можливими завдяки створенню торік нового студійного майданчику, на якому зараз і відбуваються спільні зйомки проектів. Керівництво Могилянки повсякчас покращує умови навчання та професійного розвитку в університеті, створюючи в ньому перспективний простір для студентів та викладачів.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …