Відбувся запис першого випуску телепрограми «Ініціали»


19 лютого  відбувся запис першого випуску програми «Ініціали».

Це ще один спільний проект телекомпанії «МАРТ» та Petro Mohyla TV. «Ініціали» – програма формату інтерв’ю, в якій  цікаві гості – досвідчені у своїх галузях видатні люди Миколаєва та області – спілкуються на різноманітні теми: від міських проблем та корисних порад з особистого досвіду до теми дистанційної освіти дітей та питань туристичного розвитку.

Інтерв’ю бере ведуча програми –  доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Монахова. Першим гостем нового проекту стала випускниця нашої Могилянки, політолог, психолог, журналістка, Data scientist, аналітик –  Олександра Фінькова.

Прем’єра відбудеться вже цієї п’ятниці, 22 лютого, о 19:00 на телеканалі «МАРТ». Також запис програми можна буде переглянути і на ютуб каналі.

Нагадаємо, що це вже другий проект, який ЧНУ ім. Петра Могили  реалізує спільно з телеканалом «МАРТ». Так, 30 січня у телестудії Могилянки розпочались  зйомки циклу програм під назвою «Екологія повсякденності», яка має на меті привернути увагу городян до явищ повсякденності, що впливають на свідомість людини. В ефірі телеканалу «МАРТ»  ця програма стартує з 7 березня.

Варто зазначити, що записи телевізійних програм на базі ЧНУ ім. Петра Могили стали можливими завдяки створенню торік нового студійного майданчику, на якому зараз і відбуваються спільні зйомки проектів. Керівництво Могилянки повсякчас покращує умови навчання та професійного розвитку в університеті, створюючи в ньому перспективний простір для студентів та викладачів.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.