Відбувся запис першого випуску телепрограми «Ініціали»


19 лютого  відбувся запис першого випуску програми «Ініціали».

Це ще один спільний проект телекомпанії «МАРТ» та Petro Mohyla TV. «Ініціали» – програма формату інтерв’ю, в якій  цікаві гості – досвідчені у своїх галузях видатні люди Миколаєва та області – спілкуються на різноманітні теми: від міських проблем та корисних порад з особистого досвіду до теми дистанційної освіти дітей та питань туристичного розвитку.

Інтерв’ю бере ведуча програми –  доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Монахова. Першим гостем нового проекту стала випускниця нашої Могилянки, політолог, психолог, журналістка, Data scientist, аналітик –  Олександра Фінькова.

Прем’єра відбудеться вже цієї п’ятниці, 22 лютого, о 19:00 на телеканалі «МАРТ». Також запис програми можна буде переглянути і на ютуб каналі.

Нагадаємо, що це вже другий проект, який ЧНУ ім. Петра Могили  реалізує спільно з телеканалом «МАРТ». Так, 30 січня у телестудії Могилянки розпочались  зйомки циклу програм під назвою «Екологія повсякденності», яка має на меті привернути увагу городян до явищ повсякденності, що впливають на свідомість людини. В ефірі телеканалу «МАРТ»  ця програма стартує з 7 березня.

Варто зазначити, що записи телевізійних програм на базі ЧНУ ім. Петра Могили стали можливими завдяки створенню торік нового студійного майданчику, на якому зараз і відбуваються спільні зйомки проектів. Керівництво Могилянки повсякчас покращує умови навчання та професійного розвитку в університеті, створюючи в ньому перспективний простір для студентів та викладачів.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …