Відбувся захист звітів з навчальної практики студентів 1 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій»

22 червня 2021 року на кафедрі кафедрі управління земельними ресурсами факультету економічних наук відбувся захист звітів з навчальної практики з Геодезії-1 для студентів 118 групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Метою навчальної практики стало закріплення теоретичних знань про електронні геодезичні прилади та набуття практичних навичок роботи з GPS-приймача Trimble R3.

На практиці студенти виконували комплекс польових робіт за допомогою сучасного обладнання, будували план земельної ділянки за допомогою забезпечення  AutoCAD 2020, виготовили топографічний план.

Під час навчальної практики мали змогу набути знання та практичні навички щодо виконання обстежувальних і вишукувальних, топографо-геодезичних робіт.