Відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

26 лютого 2024 року на кафедрі управління земельними ресурсами відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти другого (магістерського) рівня галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за освітньо-професійною програмою «Землеустрій та кадастр».

Екзаменаційна комісія була представлена в особі доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри геодезії і геоінформатики Львівського національного університету природокористування Романа Ступеня та членів комісії – доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри управління земельними ресурсами Сергія Чорного,  доктора економічних наук, професора, декана факультету економічних наук Світлани Белінської,  секретаря  старшого викладача Андрія Мася.

На захисті був присутній завідувач кафедри управління земельними ресурсами доктор технічних наук, професор Лев Перович.

Під час захисту студентами розкрито актуальні питання, що стосуються моделювання процесу трансформації земель, розвитку системи земельних сервітутів, сучасного стану моніторингу ґрунтів в України, методів космічного знімання та ГІС-технологій в землеустрої, системи протиерозійного захисту земель в Україні, аналізу стану процесів ведення землеустрою в умовах сьогодення.

Кваліфікаційні роботи здобувачів виконані на високому науковому та методичному рівні.

Щиро вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт.

Успіхів усім на життєвому шляху, кар’єрного злету та всього самого найкращого!