Відбувся вебінар спільно з Національним авіаційним університетом для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій»

10 листопада 2021 року на кафедрі управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» був проведений вебінар спільно з Національним авіаційним університетом. Спікером заходу був кандидат економічних наук, доцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Михайло Петрович Стецюк. Тема – «Замовники та розробники документації із землеустрою та взаємовідносини між ними».

Під час вебінару було детально проаналізовано нормативно-правові засади надання дозволу на виконання землевпорядних робіт, наголошено на тому, що важливою умовою прийняття проєктного рішення є його відповідність чинним нормативно-правовим актам стандартам, проаналізовано зміни, які відбулися у земельному законодавстві. А під час спілкування зі студентами з’ясували, хто є замовниками та розробниками документації із землеустрою, визначено їхні права та обов’язки.

Лектор зосередив увагу на змістовних складових договору на виконання робіт землеустрою, розкрив особливості технологічного і технічного забезпечення системи управління земельними ресурсами, акцентував на тому, що зміст технічного завдання визначає вартість і строки виконання робіт.

Також зі студентами було проаналізовано переваги у використанні сучасних геодезичних приладів, за допомогою яких можна досягти точності виконання землевпорядних робіт, прискорити їх виконання. Акцентовано на відмінностях технічного і технологічного забезпечення землеустрою.

Студенти та викладачі кафедри активно долучилися до обговорення теми вебінару. В умовах пандемії такі заходи є  ефективним способом комунікації між студентами та викладачем.