Відбувся третій етап спартакіади серед студентів – шаховий турнір

У ЧНУ імені Петра Могили продовжується спартакіада серед студентів. 17 лютого відбувся її третій етап – шаховий турнір. Місцем проведення була обрана читальна зала. Судили цього разу викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Володимир Архіпов та суддя міжнародної категорії Руслан Хамзін.

Шість команд зіграли п`ять турів за круговою системою. Кожному учаснику давали по десять хвилин на партію, час вимірювався спеціальним годинником і починав зменшуватись при передачі ходу. Після завершення партії переможці отримували очки.

Перше місце здобув юридичний факультет, отримавши 12,5 очок  (Штоні Роман, Карасьов Валентин, Самойленко Марія).

Друге місце – факультет комп`ютерних наук, отримавши 9,5 очок (Бондаренко Стефанія, Норенко Андрій, Супруненко Максим).

Третє місце – факультет економічних наук з результатом в 9 очок (Шамян Артем, Гадімов Анар, Сорочан Владислава)

Четверте – факультет політичних наук – 8,5 очок, п`яте – медичний інститут  (4,5), і шосте місце – факультет філології (1).

У кінці турніру всі учасники-призери отримали почесні грамоти.