Відбувся тренінг-семінар “Юридичні аспекти працевлаштування молоді з інвалідністю”


У ЧНУ імені Петра Могили 29 вересня 2021 року відбувся тренінг-семінар “Юридичні аспекти працевлаштування молоді з інвалідністю”.

Захід організовано Навчально-науковим центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили спільно з ГВО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Відкрила тренінг-семінар перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко. Також учасників привітала начальник Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки Людмила Опанасенко.

 

Захід проводився за участю юриста ГВО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» Олега Полозюка – адвоката, інструктора групи Активної реабілітації, головного фахівця відділу нормативно правового забезпечення діяльності НАІУ.

До заходу онлайн долучились компанії-роботодавці та молодь з інвалідністю міста Миколаєва. Зокрема, громадські організації (ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України”, ВГО “Правозахисна спілка інвалідів”, ГО “Сильні разом”, ГО “Майстерня добра”, ГО “Відкриті серця”), Миколаївські центри зайнятості, Міський територіальний центр соціального обслуговування, Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Міський центр підтримки внутрішьопереміщених осіб та ветеранів АТО, онлайн-платформа “Час для себе”, практичні психологи міста.

 

Також до заходу приєднались  автори та координатор проєкту громадського бюджету “Миколаїв-місто можливостей, проект сприяння соціалізації та працевлаштуванню молоді з інвалідністю”, учасники, тренери та волонтери проєкту. Нагадаємо, що  проєкт “Миколаїв-місто можливостей» фінансується коштом громадського бюджету міста Миколаєва, а авторами виступили представники Центру соціально-психологічної підтримки Могилянки – Оксана Партенадзе, Наталія Сараєва та Людмила Опанасенко. Головною метою проєкту є соціалізація та психологічна адаптація молоді з інвалідністю,  сприяння працевлаштуванню та самореалізації.