Відбувся тренінг для викладачів, які пишуть проєкти імені Жана Моне

16 жовтня в приміщені Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся тренінг для викладачів, які пишуть проєкти імені Жана Моне.

1.JPG

Спікером заходу виступила доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Світлана Сорока. Захід відвідали представники кафедр, які зацікавлені в написанні таких проєктів.

фото 2.JPG

Цього року Світлана Сорока отримала грант для реалізації Проєкту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів», де тепер виступає в ролі координатора.

Пані Світлана поділилася з присутніми досвідом створення, написання і реалізації успішного проєкту. Розповіла, які етапи створення довелося пройти їй і її команді,  та які правки та зауваження отримала від європейської комісії щодо проєкту. Варто зазначити, що проєкт Світлани Сороки був  високо оцінений на міжнародному конкурсі наукових проєктів і здобув визнання в рамках програми Європейського Союзу Жана Моне.

3.JPG

Уже не вперше проєкти викладачів ЧНУ імені Петра Могили здобувають гранти на реалізацію в рамках Програми ЄС Еразмус+. Так, одним із таких проєктів став – «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку», координатором якого стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили,  Олена Мітрясова.

Напрям Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+ має на меті активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, залучати ЗВО до дослідження євроінтеграційних процесів та поширювати ідей Об’єднаної Європи.