Відбувся тренінг для кураторів-дорадників Могилянки других курсів “Ефективні копінг-стратегії: долаємо конфлікти”

10 та 11 березня 2010 року на базі Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню проведено тренінг-семінар для кураторів-дорадників других курсів “Ефективні копінг-стратегії: долаємо конфлікти” (копінг – психологічна стратегія та спосіб подолання людиною стресової ситуації).

Заняття спрямоване на розвиток навичок успішного розв’язання конфліктних ситуацій, розширення репертуару ефективних копінг-стратегій, обмін позитивним досвідом комунікації зі студентами. Спікерами заходу виступили Анна Деркач та Лада Захарова.

Тематичні зустрічі з кураторами-дорадниками проводяться Центром регулярно, окремо для кожного курсу. У весняному семестрі такі заняття заплановано для викладачів 2-го та 3-го курсів. До їхнього проведення залучено тренерів-психологів, які працюють у тренінговому форматі зі студентами відповідних академічних груп.