Відбувся семінар-практикум щодо нових умов участі в Еразмус+: Програма обміну студентами стане більш інклюзивною

У ЧНУ імені Петра Могили 9 лютого відбувся семінар-практикум  «Нові умови участі у програмах академічної мобільності. Еразмус+».

Спікерами виступили представники ЧНУ імені Петра Могили: викладач, психолог-консультант Лада Захарова та начальник відділу міжнародних зв’язків Аліна Іовчева. На захід були запрошені фахівці дотичні до теми інклюзії.

За словами Лади Захарової семінар-практикум має на меті продовження розбудови безбар’єрного середовища для студентів університету з інвалідністю, які вже мають фізичну та навчальну безбар’єрність у виші. Захід присвячений ознайомленню зі студентськими обмінами, які надає Програма ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр.

Аліна Іовчева розповіла більш детально щодо змін в програмі міжнародних академічних обмінів серед студентів Еразмус+. Так, велику частину фінансування Європейський Союз цього разу виділяє не лише на те, щоб програма стала більш цифровою та екологічною, а й інклюзивною. Таким чином Еразмус+ стає більш доступною і враховує потреби саме категорії студентів з інвалідністю і з порушеннями здоров’я, що дає їй можливість пройти навчання в закордонному виші протягом кількох семестрів.