Відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули»

4 січня 2019 р. з ініціативи департаменту освіти і науки Миколаївської обласної держадміністрації в Обласному будинку художньої творчості відбувся вже традиційний обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули», головою журі якого виступила доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова.

До участі було запрошено 14 дитячих колективів області, які демонстрували колядування, вертеп, вечорниці та інші обряди зимового циклу. Цей конкурс є культурно-мистецькою акцією, яка заохочує дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул, адже фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків фольклору, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …