Відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули»

4 січня 2019 р. з ініціативи департаменту освіти і науки Миколаївської обласної держадміністрації в Обласному будинку художньої творчості відбувся вже традиційний обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули», головою журі якого виступила доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова.

До участі було запрошено 14 дитячих колективів області, які демонстрували колядування, вертеп, вечорниці та інші обряди зимового циклу. Цей конкурс є культурно-мистецькою акцією, яка заохочує дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул, адже фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків фольклору, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.