Відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули»

4 січня 2019 р. з ініціативи департаменту освіти і науки Миколаївської обласної держадміністрації в Обласному будинку художньої творчості відбувся вже традиційний обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули», головою журі якого виступила доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова.

До участі було запрошено 14 дитячих колективів області, які демонстрували колядування, вертеп, вечорниці та інші обряди зимового циклу. Цей конкурс є культурно-мистецькою акцією, яка заохочує дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул, адже фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків фольклору, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.