Відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули»

4 січня 2019 р. з ініціативи департаменту освіти і науки Миколаївської обласної держадміністрації в Обласному будинку художньої творчості відбувся вже традиційний обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули», головою журі якого виступила доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова.

До участі було запрошено 14 дитячих колективів області, які демонстрували колядування, вертеп, вечорниці та інші обряди зимового циклу. Цей конкурс є культурно-мистецькою акцією, яка заохочує дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул, адже фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків фольклору, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.