Відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science»


4 березня 2019 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science». Ведучою семінару була Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics (Web of Science).

«Ваш університет отримав доступ до платформи Web of Science, завдяки підписці, яку здійснило МОН. До 31 травня відкритий доступ на всі платформи, які стануть у нагоді вченим, аспірантам і тим, хто займається науковою діяльністю. Тренінг організовано для того, щоб показати особливості цієї системи, розказати, як правильно підбирати партнерів та гранти, журнали тощо. Компанія Clarivate Analytics зацікавлена в тому, щоб цими ресурсами користувалися максимально ефективно», – зазначила Ірина Тихонкова.

Також на семінарі говорили про оцінку наукової діяльності, основи публікаційного процесу, підбір видання, як оформлювати публікацію правильно та про хижацькі видання.

На заході були присутні викладачі та аспіранти ЧНУ ім. Петра Могили, які зацікавлені, як науковці, у питаннях публікаційної стратегії. Організатором заходу є директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …