Відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science»


4 березня 2019 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science». Ведучою семінару була Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics (Web of Science).

«Ваш університет отримав доступ до платформи Web of Science, завдяки підписці, яку здійснило МОН. До 31 травня відкритий доступ на всі платформи, які стануть у нагоді вченим, аспірантам і тим, хто займається науковою діяльністю. Тренінг організовано для того, щоб показати особливості цієї системи, розказати, як правильно підбирати партнерів та гранти, журнали тощо. Компанія Clarivate Analytics зацікавлена в тому, щоб цими ресурсами користувалися максимально ефективно», – зазначила Ірина Тихонкова.

Також на семінарі говорили про оцінку наукової діяльності, основи публікаційного процесу, підбір видання, як оформлювати публікацію правильно та про хижацькі видання.

На заході були присутні викладачі та аспіранти ЧНУ ім. Петра Могили, які зацікавлені, як науковці, у питаннях публікаційної стратегії. Організатором заходу є директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.