Відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science»


4 березня 2019 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science». Ведучою семінару була Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics (Web of Science).

«Ваш університет отримав доступ до платформи Web of Science, завдяки підписці, яку здійснило МОН. До 31 травня відкритий доступ на всі платформи, які стануть у нагоді вченим, аспірантам і тим, хто займається науковою діяльністю. Тренінг організовано для того, щоб показати особливості цієї системи, розказати, як правильно підбирати партнерів та гранти, журнали тощо. Компанія Clarivate Analytics зацікавлена в тому, щоб цими ресурсами користувалися максимально ефективно», – зазначила Ірина Тихонкова.

Також на семінарі говорили про оцінку наукової діяльності, основи публікаційного процесу, підбір видання, як оформлювати публікацію правильно та про хижацькі видання.

На заході були присутні викладачі та аспіранти ЧНУ ім. Петра Могили, які зацікавлені, як науковці, у питаннях публікаційної стратегії. Організатором заходу є директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.