Відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science»


4 березня 2019 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science». Ведучою семінару була Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics (Web of Science).

«Ваш університет отримав доступ до платформи Web of Science, завдяки підписці, яку здійснило МОН. До 31 травня відкритий доступ на всі платформи, які стануть у нагоді вченим, аспірантам і тим, хто займається науковою діяльністю. Тренінг організовано для того, щоб показати особливості цієї системи, розказати, як правильно підбирати партнерів та гранти, журнали тощо. Компанія Clarivate Analytics зацікавлена в тому, щоб цими ресурсами користувалися максимально ефективно», – зазначила Ірина Тихонкова.

Також на семінарі говорили про оцінку наукової діяльності, основи публікаційного процесу, підбір видання, як оформлювати публікацію правильно та про хижацькі видання.

На заході були присутні викладачі та аспіранти ЧНУ ім. Петра Могили, які зацікавлені, як науковці, у питаннях публікаційної стратегії. Організатором заходу є директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут