Відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science»


4 березня 2019 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся науково-методичний семінар на тему «Публікаційна стратегія автора та установи: можливості платформи Web of Science». Ведучою семінару була Ірина Тихонкова, представник Clarivate Analytics (Web of Science).

«Ваш університет отримав доступ до платформи Web of Science, завдяки підписці, яку здійснило МОН. До 31 травня відкритий доступ на всі платформи, які стануть у нагоді вченим, аспірантам і тим, хто займається науковою діяльністю. Тренінг організовано для того, щоб показати особливості цієї системи, розказати, як правильно підбирати партнерів та гранти, журнали тощо. Компанія Clarivate Analytics зацікавлена в тому, щоб цими ресурсами користувалися максимально ефективно», – зазначила Ірина Тихонкова.

Також на семінарі говорили про оцінку наукової діяльності, основи публікаційного процесу, підбір видання, як оформлювати публікацію правильно та про хижацькі видання.

На заході були присутні викладачі та аспіранти ЧНУ ім. Петра Могили, які зацікавлені, як науковці, у питаннях публікаційної стратегії. Організатором заходу є директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …