Відбувся квест, присвячений Дню народження Т. Шевченка

5 березня пройшов квест «Увага! Розшук!», організований кафедрою української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили. Квест присвячений Дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

«Пам’ятна дата відзначається 9 березня, проте тиждень до та після завжди є цікавими для нас. Тому ми придумуємо заходи, які допомогли б об’єднати студентів різних факультетів та інститутів навколо цієї дати. Сьогодні студенти з різних факультетів Могилянки виконують, на мою думку, цікаві завдання, які дають змогу виявити свої знання не тільки з поезії Т. Шевченка, а взагалі з літератури та культури», – пояснює завідувач кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяна Павлівна Шестопалова.

На квесті студенти мали розгадувати завдання різного роду. Перше завдання для всіх команд було однаковим – скласти пазл, а далі студенти вгадували вірш за мемами, правильно складали уривок з вірша, малювали вірш, знімали відео тощо. Кожна команда отримував свої завдання.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.