Відбувся квест, присвячений Дню народження Т. Шевченка

5 березня пройшов квест «Увага! Розшук!», організований кафедрою української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили. Квест присвячений Дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

«Пам’ятна дата відзначається 9 березня, проте тиждень до та після завжди є цікавими для нас. Тому ми придумуємо заходи, які допомогли б об’єднати студентів різних факультетів та інститутів навколо цієї дати. Сьогодні студенти з різних факультетів Могилянки виконують, на мою думку, цікаві завдання, які дають змогу виявити свої знання не тільки з поезії Т. Шевченка, а взагалі з літератури та культури», – пояснює завідувач кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяна Павлівна Шестопалова.

На квесті студенти мали розгадувати завдання різного роду. Перше завдання для всіх команд було однаковим – скласти пазл, а далі студенти вгадували вірш за мемами, правильно складали уривок з вірша, малювали вірш, знімали відео тощо. Кожна команда отримував свої завдання.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.