Відбувся круглий стіл «Земельна реформа в пострадянських країнах: етапи та особливості»

9 червня 2021 року в ЧНУ імені Петра Могили відбувся круглий стіл на тему «Земельна реформа в пострадянських країнах: етапи та особливості».

Захід відбувся в рамках освітнього проєкту «25! Ключових подій землевпорядної справи» на базі кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук. Для проведення круглого столу було обрано платформу Google meet.

У засіданні взяли участь Державний аграрний університет Молдови, Департамент управління природними ресурсами Молдови, Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

На заході розглянули актуальні питання проведення та результатів земельних реформ в Україні та Молдови.