Відбувся Круглий стіл на тему «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення»

22 січня 2019 року в залі Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Круглий стіл на тему «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення». Захід пройшов у рамках проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності». Як відомо, ЧНУ ім. Петра Могили та Сімейний психологічний центр «Клуб непослушных детей» виступають головними партнерами у впровадженні проекту «Миколаїв – місто рівності». Створення і реалізацію проекту втілює ГО «Майстерня Добра». Фінансову підтримку проекту надає Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

Метою проекту «Миколаїв – місто рівності» є активізація громадянської позиції миколаївців, популяризація принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії.

Захід розпочали ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та Ганна Норд, директор Інституту післядипломної освіти.

Спікерами та гостями Круглого столу були:

Світлана Одінцова – регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Миколаївській області.

Олександр Синьов – головний спеціаліст відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини, державний службовець 6 рангу.

Гліб Головченко – директор Коледжу преси та телебачення, голова Миколаївської обласної громадської організації «Миколаївський прес-клуб», президент Асоціації молодіжної преси України.

Тетяна Невойт, психолог та консультант Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені П. Могили та координатор Круглого столу, провела відкриту дискусію про дискримінацію прав людини в Миколаєві.

Дінара Локтіонова, старший викладач кафедри соціології, презентувала результати соціологічного дослідження, які були проведені в рамках проекту. Також представники Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені П. Могили виголосили доповідь про психологічні фактори, які впливають на дискримінацію та її наслідки.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77