Відбувся концерт на честь Дня Інституту філології

21 березня 2019 року в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся концерт на  честь Дня інституту філології. Це щорічний захід, який організовують студенти Інституту філології, а цього разу в заході взяли участь і викладачі.

Програма заходу була побудована за мотивами мюзиклу «Найвеличніший шоумен», а студенти-філологи підготували сценки, пісенні та танцювальні виступи.

«Інститут філології існує в Могилянці вже більше 20 років і це досить великий проміжок часу. Традиції святкування дня факультету в Могилянці розпочалась ще в 1998 році зі створенням факультету і вони схожі на ті, які були в мої студентські роки», – поділився директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

Такі свята – чудова нагода представити інститут чи факультет, поділитися креативом та енергією.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році