Відбувся концерт на честь Дня Інституту філології


21 березня 2019 року в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся концерт на  честь Дня інституту філології. Це щорічний захід, який організовують студенти Інституту філології, а цього разу в заході взяли участь і викладачі.

Програма заходу була побудована за мотивами мюзиклу «Найвеличніший шоумен», а студенти-філологи підготували сценки, пісенні та танцювальні виступи.

«Інститут філології існує в Могилянці вже більше 20 років і це досить великий проміжок часу. Традиції святкування дня факультету в Могилянці розпочалась ще в 1998 році зі створенням факультету і вони схожі на ті, які були в мої студентські роки», – поділився директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

Такі свята – чудова нагода представити інститут чи факультет, поділитися креативом та енергією.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут