Відбувся конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»


19 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це презентація інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій, який передбачав розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems та ін.. «Startup BSNU-2019» організований Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Конкурс проектів розпочався з відбірного туру, у якому взяла участь 51 команда. До фіналу пройшло 15 команд, які й представляли свої проекти. До складу команд-учасників конкурсу входили студенти Факультету комп’ютерних наук та Факультету економічних наук.

Роботи студентів оцінювало журі, до складу якого входили представники провідних ІТ-компаній Миколаєва: GeeksForLess – Катерина Федотова, RInnoHub – Олег Павленко, IntroLab – Сергій Клюс, Олександр Демченко, Postindustria – Денис Бабак, GlobalLogic – Тетяна Трущенко, Кирило Герасименко, Niko Technologies – Дмитро Данилюк, Template Monster – Алла Тафтай, ТОВ Науково-дослідницький інститут «Нанотехнології» – В’ячеслав Недбай, Консалтингова агенція F5 – Олександр Ухмановський, начальник Департаменту ЖКХ Миколаївської міської ради – Сергій Корєнєв.

Захід відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також з вітальним словом витупили декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко та представники компаній.

«Ми сподіваємося, що ці проекти ми зможемо потім показувати на різноманітних конкурсах, пропонувати їх різним фірмам. Можливо, проектами зацікавляться члени журі, як представники кращих ІТ-компаній міста», – зазначила декан Факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Спонсорами заходу були: CoreTeka, IntroLab systems, GeeksForLess, GlobalLogic, Postindustria, Niko Technologies, TemplateMonster, RinnoHub.

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …