Відбувся конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

19 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це презентація інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій, який передбачав розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems та ін.. «Startup BSNU-2019» організований Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Конкурс проектів розпочався з відбірного туру, у якому взяла участь 51 команда. До фіналу пройшло 15 команд, які й представляли свої проекти. До складу команд-учасників конкурсу входили студенти Факультету комп’ютерних наук та Факультету економічних наук.

Роботи студентів оцінювало журі, до складу якого входили представники провідних ІТ-компаній Миколаєва: GeeksForLess – Катерина Федотова, RInnoHub – Олег Павленко, IntroLab – Сергій Клюс, Олександр Демченко, Postindustria – Денис Бабак, GlobalLogic – Тетяна Трущенко, Кирило Герасименко, Niko Technologies – Дмитро Данилюк, Template Monster – Алла Тафтай, ТОВ Науково-дослідницький інститут «Нанотехнології» – В’ячеслав Недбай, Консалтингова агенція F5 – Олександр Ухмановський, начальник Департаменту ЖКХ Миколаївської міської ради – Сергій Корєнєв.

Захід відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також з вітальним словом витупили декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко та представники компаній.

«Ми сподіваємося, що ці проекти ми зможемо потім показувати на різноманітних конкурсах, пропонувати їх різним фірмам. Можливо, проектами зацікавляться члени журі, як представники кращих ІТ-компаній міста», – зазначила декан Факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Спонсорами заходу були: CoreTeka, IntroLab systems, GeeksForLess, GlobalLogic, Postindustria, Niko Technologies, TemplateMonster, RinnoHub.