Відбувся ІV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

16 лютого 2019 р. на базі ЗОШ № 51 відбувся ІV (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, у якому взяли участь 23 учні ЗОШ, 3 учні професійно-технічної освіти та 10 студентів університетів. ЧНУ ім. Петра Могили представляла студентка 346 групи В.Козоріз (керівник – Л.С.Островська).

Привітали учасників і вручили грамоти переможцям обласного етапу конкурсу О.А.Жвава, доцент нашої кафедри, представник Ліги українських меценатів; В.І.Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, голова журі конкурсу; Г.Гич, доцент, завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО; В.І.Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Після урочистостей учасники конкурсу виконували письмові завдання, а для перевірки ці роботи будуть відправлені до Києва.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.