Відбувся ІV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

16 лютого 2019 р. на базі ЗОШ № 51 відбувся ІV (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, у якому взяли участь 23 учні ЗОШ, 3 учні професійно-технічної освіти та 10 студентів університетів. ЧНУ ім. Петра Могили представляла студентка 346 групи В.Козоріз (керівник – Л.С.Островська).

Привітали учасників і вручили грамоти переможцям обласного етапу конкурсу О.А.Жвава, доцент нашої кафедри, представник Ліги українських меценатів; В.І.Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, голова журі конкурсу; Г.Гич, доцент, завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО; В.І.Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Після урочистостей учасники конкурсу виконували письмові завдання, а для перевірки ці роботи будуть відправлені до Києва.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.