Відбувся ІV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

16 лютого 2019 р. на базі ЗОШ № 51 відбувся ІV (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, у якому взяли участь 23 учні ЗОШ, 3 учні професійно-технічної освіти та 10 студентів університетів. ЧНУ ім. Петра Могили представляла студентка 346 групи В.Козоріз (керівник – Л.С.Островська).

Привітали учасників і вручили грамоти переможцям обласного етапу конкурсу О.А.Жвава, доцент нашої кафедри, представник Ліги українських меценатів; В.І.Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, голова журі конкурсу; Г.Гич, доцент, завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО; В.І.Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Після урочистостей учасники конкурсу виконували письмові завдання, а для перевірки ці роботи будуть відправлені до Києва.