Відбувся ІV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

16 лютого 2019 р. на базі ЗОШ № 51 відбувся ІV (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, у якому взяли участь 23 учні ЗОШ, 3 учні професійно-технічної освіти та 10 студентів університетів. ЧНУ ім. Петра Могили представляла студентка 346 групи В.Козоріз (керівник – Л.С.Островська).

Привітали учасників і вручили грамоти переможцям обласного етапу конкурсу О.А.Жвава, доцент нашої кафедри, представник Ліги українських меценатів; В.І.Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, голова журі конкурсу; Г.Гич, доцент, завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО; В.І.Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Після урочистостей учасники конкурсу виконували письмові завдання, а для перевірки ці роботи будуть відправлені до Києва.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …