Відбувся ІV етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

16 лютого 2019 р. на базі ЗОШ № 51 відбувся ІV (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, у якому взяли участь 23 учні ЗОШ, 3 учні професійно-технічної освіти та 10 студентів університетів. ЧНУ ім. Петра Могили представляла студентка 346 групи В.Козоріз (керівник – Л.С.Островська).

Привітали учасників і вручили грамоти переможцям обласного етапу конкурсу О.А.Жвава, доцент нашої кафедри, представник Ліги українських меценатів; В.І.Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, голова журі конкурсу; Г.Гич, доцент, завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО; В.І.Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України. Після урочистостей учасники конкурсу виконували письмові завдання, а для перевірки ці роботи будуть відправлені до Києва.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).