Відбувся гала-концерт на честь закриття фестивалю “Зірки Причорномор’я”

18 січня 2019 року в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов гала-концерт на честь закриття фестивалю талановитої молоді «Зірки Причорномор’я», який був приурочений до 23-річчя Могилянки. Концерт урочисто відкрив ректор університету Леонід Павлович Клименко. На заході ректор вручив нагороди викладачам та співробітникам університету за плідну працю та професіоналізм.

Також на честь Дня народження Могилянки розіграли приз – календар, який виграла студентка Факультету економічних наук Яна Тараненко.

Нагадаємо, що фестиваль «Зірки Причорномор’я» тривав 2 дні й було проведено пісенний та хореографічний конкурси. Сьогодні на урочистому закритті оголосили переможців фестивалю «Зірки Причорномор’я». Ними стали:

– Ольга Данич, вокальна студія «Аліски» – переможець пісенного конкурсу.

– Школа танцю «Yes I can» – переможець хореографічного конкурсу.

Нагороду «Приз глядацьких симпатій», за результатами інтерактивного голосування, отримала Ольга Данич, вокальна студія «Аліски» та народний ансамбль танцю «Калинонька».