Відбувся допрем’єрний показ вистави «Мораліте» від театрального гуртка ЧНУ імені Петра Могили


19  жовтня 2020 року в актовій залі університету відбувся попередній показ вистави-мораліте від студентського театрального гуртка Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили.

1JPG

 

Учасниками вистави стали творчі студенти 1, 2 та 3 курсів ЧНУ імені Петра Могили на чолі з керівницею театрального гуртка Могилянки  Любов’ю Древіною. Під час дійства актори перетворилися на різних метафоричних персонажів: п’єсу, скандал, глядача, творця тощо.

2.JPG

3.JPG

4.JPG

 

Відвідали захід студенти ЧНУ імені Петра Могили та представники Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

«Це так круто: глибина ідеї, акторська гра, жива сцена актового залу! Дуже вдячні за запрошення і співпрацю! Переконані, що в майбутньому реалізуємо не один спільний творчий проєкт разом з нашим Культурно-мистецьким центром!», – зазначають на сторінці Центру у Фейсбук.

5.JPG

6.JPG

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …