Відбувся допрем’єрний показ вистави «Мораліте» від театрального гуртка ЧНУ імені Петра Могили

19  жовтня 2020 року в актовій залі університету відбувся попередній показ вистави-мораліте від студентського театрального гуртка Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили.

1JPG

Учасниками вистави стали творчі студенти 1, 2 та 3 курсів ЧНУ імені Петра Могили на чолі з керівницею театрального гуртка Могилянки  Любов’ю Древіною. Під час дійства актори перетворилися на різних метафоричних персонажів: п’єсу, скандал, глядача, творця тощо.

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Відвідали захід студенти ЧНУ імені Петра Могили та представники Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

«Це так круто: глибина ідеї, акторська гра, жива сцена актового залу! Дуже вдячні за запрошення і співпрацю! Переконані, що в майбутньому реалізуємо не один спільний творчий проєкт разом з нашим Культурно-мистецьким центром!», – зазначають на сторінці Центру у Фейсбук.

5.JPG

6.JPG