Відбувся День відкритих дверей кафедри української філології та міжкультурної комунікації

17 квітня 2021 року на платформі Zoom відбувся День відкритих дверей кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили.

Професорсько-викладацький склад надав інформацію про діяльність кафедри, особливості навчання на спеціальностях 035 «Філологія» за спеціалізацією 035.01 – Українська мова та література та 014.01 «Середня освіта. Українська мова та література».

Розповідями про студентське життя та можливості, які надаються студентам-філологам під час навчання, поділилися першокурсники та магістранти. А випускниця кафедри – Головний редактор телекомпанії «Март», ведуча випусків МСН та «ШО У Сільман?» Катерина Сільман розповіла про свій особистий досвід проходження усіх ланок навчання від бакалаврату до аспірантури.

Screenshot_26.png

Screenshot_7 (2).png