Відбувся День відкритих дверей кафедри історії факультету політичних наук

9 квітня 2021 року відбувся День відкритих дверей кафедри історії факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили. Захід проходив в онлайн-форматі.

Зі вступним словом виступили завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр та декан факультету політичних наук, доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук. Також виступили заступник декана факультету політичних наук кандидат історичних наук, старший викладач Наталія Шевченко та заступник завідувача кафедри історії доктор історичних наук, доцент Ірина Міронова.

фото1 .JPG

Під час онлайн-конференції представники кафедри розповіли про діяльність кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили, особливості навчання на спеціальності «Історія та археологія», надали інформацію щодо правил вступу на спеціальність у 2021 році.

Також до зустрічі під’єдналися студенти-історики – Кремінська Юлія (334 група), яка розповіла про навчання на спеціальності, про те, що свою історичну діяльність почала ще зі шкільних часів у Малій академій наук і на сьогодні має можливість брати участь у різних конференціях, конкурсах студентських робіт, спортивній діяльності в університеті та нагороджена стипендією Президента України.  А студент 534 групи, Комісаров Ілля, розповів про міжнародну діяльність та свій досвід семестрового навчання в університеті Ка Фоскарі (Венеція, Італія).

Також про свою діяльність розповіли випускники спеціальності 032 «Історія та археологія»: Незнаюк Сергій, головний спеціаліст відділу  організаційної та режимно-секретної роботи і управління персоналом   Державного архіву Миколаївської області, та Алімова Яна, яка працює у Меморіальному комплексі «Бухенвальд» (Німеччина).