Відбувся чвертьфінал Міжнародної студентської олімпіади зі спортивного програмування ACM-ICPC у Південному регіоні

13 лютого 2021 року відбувся чвертьфінал Міжнародної студентської олімпіади  зі спортивного програмування ACM-ICPC у Південному регіоні. На цьому етапі змагалися команди з університетів Півдня України. Команди студентів факультету комп’ютерних наук  ЧНУ імені Петра Могили також брали  участь у цій олімпіаді.

Перший «університетський етап» пройшов у ЧНУ ім. Петра Могили ще восени, і саме відібрані на ньому найсильніші команди факультету комп’ютерних наук  потрапили в 1\4 фіналу.

Зазвичай олімпіада зі спортивного програмування ACM-ICPC у Південному регіоні проводиться на базі Національного університету кораблебудування, але цього року через карантинні обмеження кожен університет проводив конкурс у своїх приміщеннях в присутності спостерігачів.

Варто нагадати, що ACM ICPC – це Міжнародна командна студентська олімпіада з програмування (International Collegiate Programming Contest) під егідою ACM (Association for Computing Machinery). Олімпіада бере початок з 1970 року в США, коли університет Техасу «A & M» проводив «First Annual Texas Collegiate Programming Championship».

Всі учасники чвертьфіналу Міжнародної студентської олімпіади  працювали на спеціальній онлайн-платформі, і їхні роботи перевіряються єдиною автоматизованою системою. Спонсорами олімпіади стали IT-компанії Миколаєва.