Відбувся четвертий етап спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили – настільний теніс

18 лютого відбувся четвертий етап спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили. Цього разу грали у настільний теніс. Кожен факультет представляли три гравці, команди зіграли п’ять турів за круговою системою, кожна партія до двох перемог. За кожну перемоги гравці отримували очки для своєї команди.

Суддями цього разу були викладачі факультету фізичного виховання та спорту Олег Конопляник, Марія Андрющенко та Юрій Сергієнко.

Впевнену перемогу у турнірі здобули гравці факультету юридичних наук (Михайловський Кирил, Ткачук Артем, Петрусь Ніколь), чиї гравці не програли жодної партії.

Команди факультетів економічних (Гаврильчук Артем, Гадімов Анар, Бурих Анастасія) та політичних наук набрали однакову кількість очок – по 8, але економісти мали кращі результати в самих партіях і тому отримали третє місце.

Друге місце отримав факультет комп’ютерних наук (Булавський Дмитро, Бойко Данило, Вишневецька Анастасія), заробивши 10 очок.

П’яте місце посів факультет філології, заробивши 4 очки, а шосте – медичний інститут з результатом у 2 очки.