Відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» для першокурсників Факультету економічних наук


18 вересня 2019 року відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» та семінар «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку» для студентів першого курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Такий захід проводиться вже третій рік поспіль з ініціативи Наталі Іщенко, першого проректора ЧНУ імені Петра Могили, кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки.

З доповідями про Наукову бібліотеку ЧНУ ім. Петра Могили, про системи пошуку, а також про фахові періодичні видання розповідали директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко, заступник директора Лариса Колесник та завідувач інформаційно-бібліографічним відділом Лілія Болдуреску.

Після теоретичної частини тренінгу на студентів чекала практична, під час якої їм необхідно було навчитися користуватися системою каталогів бібліотеки.

Мета заходу – навчити студентів користуватися бібліотечним фондом, розібратися в системі каталогів, яка допомагає швидко знайти потрібну літературу, а також навчитися висловлювати власну з того чи того питання, опираючись на дослідження, але не копіюючи їх.

Для закріплення матеріалу тренінгу Наталя Іщенко дає студентам завдання на пару: знайти в системі каталогів три статті за певною темою та написати коротке есе своїми словами, опираючись на обрані дослідження.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …