Відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» для першокурсників Факультету економічних наук


18 вересня 2019 року відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» та семінар «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку» для студентів першого курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Такий захід проводиться вже третій рік поспіль з ініціативи Наталі Іщенко, першого проректора ЧНУ імені Петра Могили, кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки.

З доповідями про Наукову бібліотеку ЧНУ ім. Петра Могили, про системи пошуку, а також про фахові періодичні видання розповідали директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко, заступник директора Лариса Колесник та завідувач інформаційно-бібліографічним відділом Лілія Болдуреску.

Після теоретичної частини тренінгу на студентів чекала практична, під час якої їм необхідно було навчитися користуватися системою каталогів бібліотеки.

Мета заходу – навчити студентів користуватися бібліотечним фондом, розібратися в системі каталогів, яка допомагає швидко знайти потрібну літературу, а також навчитися висловлювати власну з того чи того питання, опираючись на дослідження, але не копіюючи їх.

Для закріплення матеріалу тренінгу Наталя Іщенко дає студентам завдання на пару: знайти в системі каталогів три статті за певною темою та написати коротке есе своїми словами, опираючись на обрані дослідження.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету