Відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» для першокурсників Факультету економічних наук

18 вересня 2019 року відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» та семінар «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку» для студентів першого курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Такий захід проводиться вже третій рік поспіль з ініціативи Наталі Іщенко, першого проректора ЧНУ імені Петра Могили, кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки.

З доповідями про Наукову бібліотеку ЧНУ ім. Петра Могили, про системи пошуку, а також про фахові періодичні видання розповідали директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко, заступник директора Лариса Колесник та завідувач інформаційно-бібліографічним відділом Лілія Болдуреску.

Після теоретичної частини тренінгу на студентів чекала практична, під час якої їм необхідно було навчитися користуватися системою каталогів бібліотеки.

Мета заходу – навчити студентів користуватися бібліотечним фондом, розібратися в системі каталогів, яка допомагає швидко знайти потрібну літературу, а також навчитися висловлювати власну з того чи того питання, опираючись на дослідження, але не копіюючи їх.

Для закріплення матеріалу тренінгу Наталя Іщенко дає студентам завдання на пару: знайти в системі каталогів три статті за певною темою та написати коротке есе своїми словами, опираючись на обрані дослідження.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).