Відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» для першокурсників Факультету економічних наук

18 вересня 2019 року відбувся черговий тренінг-курс «Основи аналізу бізнес-даних» та семінар «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку» для студентів першого курсу Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Такий захід проводиться вже третій рік поспіль з ініціативи Наталі Іщенко, першого проректора ЧНУ імені Петра Могили, кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки.

З доповідями про Наукову бібліотеку ЧНУ ім. Петра Могили, про системи пошуку, а також про фахові періодичні видання розповідали директор Наукової бібліотеки Ганна Петроченко, заступник директора Лариса Колесник та завідувач інформаційно-бібліографічним відділом Лілія Болдуреску.

Після теоретичної частини тренінгу на студентів чекала практична, під час якої їм необхідно було навчитися користуватися системою каталогів бібліотеки.

Мета заходу – навчити студентів користуватися бібліотечним фондом, розібратися в системі каталогів, яка допомагає швидко знайти потрібну літературу, а також навчитися висловлювати власну з того чи того питання, опираючись на дослідження, але не копіюючи їх.

Для закріплення матеріалу тренінгу Наталя Іщенко дає студентам завдання на пару: знайти в системі каталогів три статті за певною темою та написати коротке есе своїми словами, опираючись на обрані дослідження.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики