Відбувся брифінг ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леоніда Клименка

29 червня у приміщенні Вченої ради Могилянки відбувся брифінг ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леоніда Клименка з нагоди святкування 25-річчя університету.

фото 1.JPG

На брифінгу ректор розповів про становлення вишу, здобутках та досягненнях ЗВО за 25 років, а також планах на майбутнє, серед яких відкриття спеціальності «Стоматологія» та «Правоохоронна діяльність», створення низки наукових лабораторій, початок молодіжного житлового будівництва та ін.

Також ректор розповів про урочисті святкування з нагоди ювілею університету, які відбудуться з 1 по 3 липня. Серед них – урочисті збори трудового колективу, круглі столи та панельні дискусії. Урочиста хода вулицею Соборною випускників ЧНУ відбудеться 3 липня.