Відбувається прийом документів для формування складу Ради з питань молодіжної політики при міському голові

8 листопада 2021 року розпочався прийом документів для формування складу Ради з питань молодіжної політики при міському голові. Кінцевий термін прийому документів для формування складу ради – 08.12.2021.

Рада з питань молодіжної політики при міському голові є консультативно-дорадчим, громадським органом з питань молодіжної політики, покликаний максимально сприяти взаємодії виконавчих органів Миколаївської міської ради та молоді міста Миколаєва, забезпечувати узгодженість дій у розв’язанні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, проведення інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху міста Миколаєва.

Для органів студентського самоврядування (ОСС) потрібен такий пакет документів:

– заява для участі в установчих зборах на бланку органу студентського самоврядування (ПІБ, номер телефону, електронна адреса відповідальної особи);

– копія положення про орган студентського самоврядування;

– витяг з протоколу засідання керівного органу ОСС з рішенням про делегування кандидата до складу ради з питань молодіжної політики при міському голові;

– письмова згода делегованого представника до ради з питань молодіжної політики при міському голові на обробку його персональних даних.

Пакет документів, необхідно надати до канцелярії Миколаївської міської  ради (вул. Адміральська, 20), який включає наступне:

Більше інформації за посиланням.