Відбулося засідання студентського гуртка “Професіонали сучасного бізнесу”, присвячене першій частині святкування 25-ї річниці ЧНУ імені Петра Могили

17 червня 2021 року відбулося засідання гуртка “Професіонали сучасного бізнесу”, присвячене першій частині святкування 25-ї річниці університету з циклу “5 питань обліку та звітності”. В засіданні гуртка взяли участь студенти 417 групи спеціальності 071 “Облік і оподаткування”.

Найбільша дискусія точилася щодо ідентифікації та визнання нематеріальних активів, які розглядалися на прикладі контрактів з футболістами та прав на музичні твори в шоу-бізнесі. Окрім всього, визначили найкращі методи амортизації контрактів футболістів.

В розвиток питання обговорення перейшло до сутності віртуальних активів, переваг та недоліків інвестування в такі активи в Україні та світі. Студенти та викладачі поділилися власним досвідом роботи з криптовалютами. Не менш захоплюючими вийшли дебати щодо приналежності до активів домашніх улюбленців, а також щодо особливостей визнання та обліку біологічних активів в цілому.

Особливо вдячні за активність та жваву дискусію Івану Реві, Анастасії Стаднік, Катерині Макар та Аліні Наливаній.

Наступне засідання гуртка відбудеться вже восени та буде присвячено п’ятьом актуальним питанням аудиту.

Дякуємо всім учасникам та чекаємо на нові зустрічі!