Відбулося засідання Регіонального відокремленого структурного підрозділу ВГО «Інноваційний університет»

16 травня 2023 року відбулося засідання Регіонального відокремленого структурного підрозділу ВГО «Інноваційний університет» у Миколаївській області.

Від Чорноморського національного університету імені Петра Могили до цього структурного підрозділу входять: докторка економічних наук, професорка Ганна Норд, кандидатка економічних наук, доцентка Наталія Іщенко, декан факультету комп’ютерних наук, кандидатка технічних наук, доцентка Анжела Бойко, декан факультету політичних наук, кандидатка історичних наук, доцентка Анастасія Хмель, кандидатка педагогічних наук, доцентка Людмила Шерстюк, кандидатка наук з державного управління, старша викладачка Тетяна Акімова.

У різні роки представники від ЧНУ імені Петра Могили проходили міжнародне стажування в Польщі в рамках проєкту «Інноваційний університет і лідерство».

На засіданні учасники обговорили стратегію діяльності Регіонального відокремленого структурного підрозділу на 2023 рік. Також обговорили проєктну діяльність підрозділу та проведення спільних наукових конференцій, форумів тощо.