Відбулося відкриття весняного семестру проєкту «Норвегія-Україна» в Миколаєві


21 квітня в онлайн-форматі відбулося офіційне відкриття весняного семестру проєкту «Норвегія-Україна» в Миколаєві. Захід відкрили директор та заступник директора навчально-наукового інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ганна Норд та Катерина Зуб. Організатори привітали учасників та розповіли як буде проходили навчання та інші заходи, звернули увагу на можливість взяти участь в обласному конкурсі бізнес-проєктів для отриманняфінансування.

Цьогоріч напрям навчання«Створення стартапу та організація власної справи». Учасниками проєкту стали 30 осіб. Навчання розпочалось 21 квітня та триватиме загалом три місяці. Наразі заняттяпроводяться дистанційно, а після завершення карантину планують перехід до звичайного режиму.

На відкритті учасників привітала і психолог групи Олена Дроботун. Від МФСА до групи звернулася координатор проєкту «Норвегія-Україна» Ольга Філіна. Також до заходу долучився та поспілкувався з учасниками Головний спеціаліст відділу Мінветеранів  у Миколаївській області Павло Саєнко.

Нагадаємо, що на базі ЧНУ імені Петра Могили вже не один рік поспіль проходять заняття учасників проєкту «Норвегія-Україна», який спрямований на перепідготовку і соціальнуадаптацію військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.

Бажаємо учасникам цьогорічного набору успіхів у навчанні!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …