Відбулося відкриття ХХIV Всеукраїнської науково-практичної конференції «МОГИЛЯНСЬКІ ЧИТАННЯ – 2021: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: Глобальний, національний та регіональний аспекти»

Вітаємо викладачів та студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили, а також учасників з інших навчальних закладів із відкриттям ХХIV Всеукраїнської науково-практичної конференції «МОГИЛЯНСЬКІ ЧИТАННЯ – 2021: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: Глобальний, національний та регіональний аспекти».

конференція, присвячена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, надає можливість викладачам, докторантам, аспірантам, студентам та науковій громадськості презентувати результати власних досліджень із суспільних, гуманітарних, комп’ютерних, технічних, природничих, біологічних і медичних наук, права та публічного управління.

Цього року в рамках Могилянських читань проходитиме Наукова конференція «Історія України та всесвітня історія в контексті регіональних досліджень».

Заплановані засідання секцій відбудуться протягом 8 – 12 листопада 2021 року.

Могилянські читання традиційно сприяють обміну наукових думок та ідей, дискусії та пошуку рішень, створенню базису для подальших досліджень, що забезпечує безперервність розвитку наукового потенціалу університету.

Бажаємо всім учасникам конференції міцного здоров’я, натхнення, нових наукових звершень та практичних результатів!