Відбулося урочисте відкриття Спартакіади серед співробітників університету

5 березня в спортивному залі ЧНУ імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття Спартакіади серед співробітників університету.

Відкривав спортивні змагання ректор університету Леонід Клименко. Заступник начальника Управління фізичної культури ММР Наталя Манзюк побажала усім учасникам перемоги над суперником, адже переможе найсильніший.

У змаганнях цього року візьмуть участь збірні команди усіх факультетів / інститутів університету.

Перший день змагань був представлений двома видами спорту: дартс і бадмінтон.

Результати після першого дня змагань:

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77