Відбулося планове засідання Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили

14 квітня 2022 року відбулося засідання Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили в змішаному форматі за участі професорсько-викладацького складу під керівництвом ректора університету, заслуженого діяча науки та техніки України, професора Леоніда Клименка.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто низку важливих питань навчального процесу на час воєнного стану, присвоєння вчених звань доцента, обговорено рекомендації до друку наукової та навчально-методичної літератури. Учасники засідання також затвердили тему докторської дисертації на здобуття доктора медичних наук.

На завершення засідання Голова Вченої ради, ректор університету Леонід Клименко подякував членам Вченої ради за плідну роботу, побажав усім міцного здоров’я та мирного неба. «Ми впевнені в нашій перемозі!» – наголосив він після завершення засідання.

Відповідно до усталеного порядку, рішення засідання буде оприлюднено на сторінці Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили.