Відбулося квітневе онлайн-засідання гуртка «Світ фінансів»

У квітні відбулося планове онлайн-засідання гуртка «Світ фінансів» кафедри фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Студенти, які займаються в гуртку на чолі з керівником Валентином Дранусом, у форматі Zoom-конференції відвідали відкриту лекцію на тему «Особливості політико-економічного оформлення Європи після Другої світової війни», що реалізується в рамках Модулю Жана Моне EVADEM. Спікером відкритої лекції був професор Університету Коменського в Братиславі (Словаччина) Девід Рейхард.

Детально ознайомитися з лекцією можна за посиланням.

Дякуємо організаторам за проведення зустрічі англійською мовою, що дозволило студентам-гуртківцям підвищити не лише свої професійні навички, а й попрактикуватися в спілкуванні іноземною мовою.