Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту ЧНУ ім. Петра Могили


Вже за традицією, на останньому тижні місяця (31 жовтня), на факультеті економічних наук, відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства». В роботі засідання взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», декан факультету економічних наук Олена Філімонова, викладачі кафедри та усі бажаючі.

Декан факультету та викладачі привітали учасників засідання та побажали плідної роботи усім присутнім.

Метою засідання було представлення доповідей здобувачами вищої освіти на актуальні теми, а саме:

  • «Ефективність маркетингової діяльності підприємств» (Крапивка Анна);
  • «Крос-культурні особливості управління персоналом в міжнародних компаніях» (Іонова Юлія);
  • «Управління ризиками в інвестиційних проектах» (Моржина Анастасія);
  • «Особливості та перспективи застосування проектного менеджменту в галузі місцевого самоврядування» (Валентова Юлія) та ін.

Після обговорення та плідної роботи, викладачі відмітили якісну підготовку представлених доповідей та рекомендували результати використовувати у наступних дослідженнях.

Велика подяка всім! До наступних зустрічей!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …