Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту ЧНУ ім. Петра Могили

Уже за традицією, на останньому тижні місяця (31 жовтня) на факультеті економічних наук відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту “Успішний менеджер” В роботі засідання взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», декан факультету економічних наук Олена Філімонова, викладачі кафедри та усі бажаючі.

Декан факультету та викладачі привітали учасників засідання та побажали плідної роботи усім присутнім.

Метою засідання було представлення доповідей здобувачами вищої освіти на актуальні теми, а саме:

• «Ефективність маркетингової діяльності підприємств» (Крапивка Анна);
  • «Крос-культурні особливості управління персоналом в міжнародних компаніях» (Іонова Юлія);
  • «Управління ризиками в інвестиційних проектах» (Моржина Анастасія);
  • «Особливості та перспективи застосування проектного менеджменту в галузі місцевого самоврядування» (Валентова Юлія) та ін.

Після обговорення та плідної роботи, викладачі відмітили якісну підготовку представлених доповідей та рекомендували результати використовувати у наступних дослідженнях.

Велика подяка всім! До наступних зустрічей!