Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Успішний менеджер»

30 квітня, на факультеті економічних наук ЧНУ імені Петра Могили,  у форматі онлайн-зустрічі відбулося  засідання  студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Успішний менеджер». В роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка та викладачі кафедри менеджменту.

фото 1.jpeg

На засідання були запрошені студентки 413 групи факультету, Супрун Анна та Войхевич Ілона. Дівчата поділилися своїми враженнями про навчання закордоном під час студентської академічної мобільності, а саме про своє стажування:

• в Академії Поморській в Слупську (Польща) в період осіннього семестру 2019 року на спеціальності «Управління персоналом» в рамках міжнародної програми обміну студентами;
  • у Саарладському університеті, що у Німеччині, в період зимового семестру 2020 року на спеціальності «Бізнес-адміністрування» в рамках програми “ERASMUS+”.

Студентки розповідали про своє життя в інших країнах, про враження та набутий досвід. Вони зазначили цікаву інформацію відносно організації навчального процесу під час пандемії в університетах Європи та можливостей, що надає студентам програма ERASMUS+.

фото 2 .jpeg

Надані презентації викликали значне зацікавлення присутніх, після чого дівчата надали вичерпні відповіді на низку цікавих питань про умови участі, про життя в кампусах та відвіданих містах, а також про можливість поєднання роботи та навчання. Можна з впевненістю зазначити, що можливість взяти участь в таких стажуваннях дозволяє підвищити рівень власних знань та знайти багато нових знайомих.

Також слід зазначити активну участь здобувачів-учасників гуртка «Успішний менеджер»  в наступних квітневих заходах:

• у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції “Проблеми та перспективи розвитку економіки України: погляд молоді”, що відбулася онлайн 6 -7 квітня 2021 р. у Черкаському державному бізнес-коледжі – студенти 435 гр. Дургун Хасан та Крапивка Анна;

фото 3.png

• у роботі науково-методичного семінару (April 8, 2021 Opole, Poland) «Social and DigitalTransformation: Interdisciplinary Approach» (магістранти гр. 516М Гуцевич Дар’я та Семикіна Анастасія, науковий керівник Саваріна І.П.).