Відбулось засідання студентського наукового гуртка “Успішний менеджер”

30 травня на факультеті економічних наук відбулося 8-е засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту “Успішний менеджер”. В роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, викладачі кафедри менеджменту та всі охочі.

Метою засідання було представлення презентацій здобувачами вищої освіти на актуальні теми до обговорення. В процесі роботи аудиторії було представлено до уваги доповіді студентів 235 групи: Нерез Олександри на тему «Особистий приклад лідера» та Шепель Олени на тему «Самоменеджмент: управління часом і стресом»; студентів 335 групи: Молозовенко Анастасії на тему «Управління зборами і проведення нарад» та Смоквіна Олексія на тему «Розвиток персоналу».

Після обговорення та плідної роботи усіх учасників засідання, викладачі кафедри відмітили якісну підготовку представлених доповідей студентів та рекомендували результати використовувати у їх наступних дослідженнях. По закінченню засідання, традиційно, керівник гуртка Саваріна І. П. узагальнила роботу та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! До наступних зустрічей!