Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


30 травня на факультеті економічних наук відбулося 8-е засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства». В роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, викладачі кафедри менеджменту та всі охочі.

Метою засідання було представлення презентацій здобувачами вищої освіти на актуальні теми до обговорення. В процесі роботи аудиторії було представлено до уваги доповіді студентів 235 групи: Нерез Олександри на тему «Особистий приклад лідера» та Шепель Олени на тему «Самоменеджмент: управління часом і стресом»; студентів 335 групи: Молозовенко Анастасії на тему «Управління зборами і проведення нарад» та Смоквіна Олексія на тему «Розвиток персоналу».

Після обговорення та плідної роботи усіх учасників засідання, викладачі кафедри відмітили якісну підготовку представлених доповідей студентів та рекомендували результати використовувати у їх наступних дослідженнях. По закінченню засідання, традиційно, керівник гуртка Саваріна І. П. узагальнила роботу та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! До наступних зустрічей!

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут