Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


30 травня на факультеті економічних наук відбулося 8-е засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства». В роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, викладачі кафедри менеджменту та всі охочі.

Метою засідання було представлення презентацій здобувачами вищої освіти на актуальні теми до обговорення. В процесі роботи аудиторії було представлено до уваги доповіді студентів 235 групи: Нерез Олександри на тему «Особистий приклад лідера» та Шепель Олени на тему «Самоменеджмент: управління часом і стресом»; студентів 335 групи: Молозовенко Анастасії на тему «Управління зборами і проведення нарад» та Смоквіна Олексія на тему «Розвиток персоналу».

Після обговорення та плідної роботи усіх учасників засідання, викладачі кафедри відмітили якісну підготовку представлених доповідей студентів та рекомендували результати використовувати у їх наступних дослідженнях. По закінченню засідання, традиційно, керівник гуртка Саваріна І. П. узагальнила роботу та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! До наступних зустрічей!

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету