Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»

30 травня на факультеті економічних наук відбулося 8-е засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства». В роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, викладачі кафедри менеджменту та всі охочі.

Метою засідання було представлення презентацій здобувачами вищої освіти на актуальні теми до обговорення. В процесі роботи аудиторії було представлено до уваги доповіді студентів 235 групи: Нерез Олександри на тему «Особистий приклад лідера» та Шепель Олени на тему «Самоменеджмент: управління часом і стресом»; студентів 335 групи: Молозовенко Анастасії на тему «Управління зборами і проведення нарад» та Смоквіна Олексія на тему «Розвиток персоналу».

Після обговорення та плідної роботи усіх учасників засідання, викладачі кафедри відмітили якісну підготовку представлених доповідей студентів та рекомендували результати використовувати у їх наступних дослідженнях. По закінченню засідання, традиційно, керівник гуртка Саваріна І. П. узагальнила роботу та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! До наступних зустрічей!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики