Відбулось вручення сертифікатів учасникам школи «Юного гіда-перекладача»

Сьогодні, 4 квітня, відбулось вручення сертифікатів учасникам школи «Юного гіда-перекладача», організаторами якої стали викладачі кафедри теорії та практики перекладу Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Програма навчання була розрахована на теоретичний та практичний курси і проводилась англійською мовою. Перша частина занять орієнтована на розгляд теоретичного матеріалу, зокрема школярам пояснювали особливості роботи гіда-перекладача. У практичній частині учні тренувалися у перекладі та покращували словниковий запас з фахової лексики.

Головним завданням стала підготовка проекту екскурсії рідним містом англійською мовою, яку школярі провели і спробували себе у роді гіда-перекладача в реальних умовах.

«Ми підготували програму для учнів, в якій вони розповідають про вулицю Садову, зокрема центральну алею,  на якій знаходяться такі визначні місця як готель «Миколаїв», Кафедральний собор Касперівської ікони Божої матері, ТРЦ  “City Center” та ін. Також діти детальніше розповіли про об’єкти на самій алеї: фонтан, пам’ятник небесній сотні та монумент «Єдина Європа»», – розповідає студентка 444 групи, Вікторія Скрипник, яка допомагала школярам у навчанні.

Сертифікати учасникам, які успішно пройшли навчання,  вручив директор Інституту філології Олександр Пронкевич.  Школу за такою тематикою ЧНУ ім. Петра Могили організовує вперше, але планують провести такі заняття і наступного року.