Відбулось відкриття студентського наукового офісу

14 березня в ЧНУ ім.Петра Могили з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки відбулось відкриття студентського наукового офісу.З привітальним словом перед учасниками виступили:
– заступник начальника обласного департаменту охорони здоров’я Миколаївської ОДА Черненко О.І.,
– перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Іщенко Н.М.,
– проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Петра Могили Беглиця В.П.;
– завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Коваль Г.В.
Основною метою наукового студентського офісу є залучення талановитої молоді до сфери наукової діяльності, створення умов для участі студентів у виконанні наукової роботи, вдосконалення навиків у самостійній науково-дослідній діяльності.
Запрошуємо всіх охочих до співпраці та бажаємо творчих, наукових здобутків юним науковцям!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».