Відбулось відкриття студентського наукового офісу

14 березня в ЧНУ ім.Петра Могили з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки відбулось відкриття студентського наукового офісу.З привітальним словом перед учасниками виступили:
– заступник начальника обласного департаменту охорони здоров’я Миколаївської ОДА Черненко О.І.,
– перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Іщенко Н.М.,
– проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Петра Могили Беглиця В.П.;
– завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Коваль Г.В.
Основною метою наукового студентського офісу є залучення талановитої молоді до сфери наукової діяльності, створення умов для участі студентів у виконанні наукової роботи, вдосконалення навиків у самостійній науково-дослідній діяльності.
Запрошуємо всіх охочих до співпраці та бажаємо творчих, наукових здобутків юним науковцям!

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).