Відбулось відкриття науково-практичної конференції «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини».


5 червня в  ЧНУ ім. Петра Могили  відбулось відкриття науково-практичної конференції «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини». На відкритті вітальне слово виголосили ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, та директор Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили Геннадій Грищенко.

Конференція триватиме два дні  і проводиться в рамках заходу «Ольвійський форум -2019: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» з ініціативи Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

Перший день заходу присвячений проблемам клінічної медицини: будуть розглянуті проблеми захворювань органів травлення, сахарний діабет, ендокринні захворювання, проблема надлишкової маси тіла. У другий день розглянуть  питання теоретичної медицини, пов’язані з патофізіологією, патоморфологією, а також передбачене проведення підсумкової наукової конференції для молодих вчених і студентів.

«Конференція «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини» має на меті два основних завдання. Перше – впровадження в педагогічний процес останніх досягнень сучасної медицини, а друге завдання – післядипломна освіта лікарів. Адже в межах медичної реформи, яка зараз проходить в Україні, лікарі повинні безперервно підвищувати свою теоретичну та практичну підготовку», – зазначає  завідувач кафедри пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили, Максим Зак.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут