Відбулось відкриття науково-практичної конференції «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини».


5 червня в  ЧНУ ім. Петра Могили  відбулось відкриття науково-практичної конференції «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини». На відкритті вітальне слово виголосили ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, та директор Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили Геннадій Грищенко.

Конференція триватиме два дні  і проводиться в рамках заходу «Ольвійський форум -2019: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» з ініціативи Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

Перший день заходу присвячений проблемам клінічної медицини: будуть розглянуті проблеми захворювань органів травлення, сахарний діабет, ендокринні захворювання, проблема надлишкової маси тіла. У другий день розглянуть  питання теоретичної медицини, пов’язані з патофізіологією, патоморфологією, а також передбачене проведення підсумкової наукової конференції для молодих вчених і студентів.

«Конференція «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини» має на меті два основних завдання. Перше – впровадження в педагогічний процес останніх досягнень сучасної медицини, а друге завдання – післядипломна освіта лікарів. Адже в межах медичної реформи, яка зараз проходить в Україні, лікарі повинні безперервно підвищувати свою теоретичну та практичну підготовку», – зазначає  завідувач кафедри пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили, Максим Зак.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету