Відбулось урочисте відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ ім. Петра Могили

6 листопада відбулось відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили в спортивній залі 1. Мета змагань – підсумувати роботу студентів з різних видів спорту. Організація такого заходу є запорукою гарного настрою, виховує командний дух та навчає здоровому способу життя.

Цього ж дня відбулось перше змагання – з кросфіту, в якому брали участь як хлопці, так і дівчата.

На заході виступили перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили, Наталія Іщенко, та декан факультету фізичного виховання та спорту, Андрій Чернозуб, які побажали усім учасникам натхнення та сил для перемоги.

У змаганнях братимуть юридичний факультет, факультет комп’ютерних наук, інститут філології, факультет політичних наук, факультет економічних наук, медичний інститут та інститут державного управління.