Відбулось урочисте відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ ім. Петра Могили

6 листопада відбулось відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили в спортивній залі 1. Мета змагань – підсумувати роботу студентів з різних видів спорту. Організація такого заходу є запорукою гарного настрою, виховує командний дух та навчає здоровому способу життя.

Цього ж дня відбулось перше змагання – з кросфіту, в якому брали участь як хлопці, так і дівчата.

На заході виступили перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили, Наталія Іщенко, та декан факультету фізичного виховання та спорту, Андрій Чернозуб, які побажали усім учасникам натхнення та сил для перемоги.

У змаганнях братимуть юридичний факультет, факультет комп’ютерних наук, інститут філології, факультет політичних наук, факультет економічних наук, медичний інститут та інститут державного управління.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.