Відбулось урочисте відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ ім. Петра Могили


6 листопада відбулось відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили в спортивній залі 1. Мета змагань – підсумувати роботу студентів з різних видів спорту. Організація такого заходу є запорукою гарного настрою, виховує командний дух та навчає здоровому способу життя.

Цього ж дня відбулось перше змагання – з кросфіту, в якому брали участь як хлопці, так і дівчата.

На заході виступили перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили, Наталія Іщенко, та декан факультету фізичного виховання та спорту, Андрій Чернозуб, які побажали усім учасникам натхнення та сил для перемоги.

У змаганнях братимуть юридичний факультет, факультет комп’ютерних наук, інститут філології, факультет політичних наук, факультет економічних наук, медичний інститут та інститут державного управління.

   

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …