Відбулось урочисте відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ ім. Петра Могили

6 листопада відбулось відкриття ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили в спортивній залі 1. Мета змагань – підсумувати роботу студентів з різних видів спорту. Організація такого заходу є запорукою гарного настрою, виховує командний дух та навчає здоровому способу життя.

Цього ж дня відбулось перше змагання – з кросфіту, в якому брали участь як хлопці, так і дівчата.

На заході виступили перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили, Наталія Іщенко, та декан факультету фізичного виховання та спорту, Андрій Чернозуб, які побажали усім учасникам натхнення та сил для перемоги.

У змаганнях братимуть юридичний факультет, факультет комп’ютерних наук, інститут філології, факультет політичних наук, факультет економічних наук, медичний інститут та інститут державного управління.

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: