Відбулось урочисте святкування 23-річчя Могилянки


17 січня відбулось урочисте свято «Vivat Чорноморська Могилянка!»

17 січня 2019 року з нагоди 23 річниці ЧНУ імені Петра Могили у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії розпочалось урочисте святкування «Vivat Чорноморська Могилянка!».

Дата святкування була обрана не випадково, адже у 1996 році у НаУКМА відбулася Вчена рада, на якій розглядалося питання про створення Миколаївської філії, де одностайно схвалили бізнес-план відкриття філії та ії статут. Президент НаУКМА того ж дня видав наказ про відкриття філії і призначив Леоніда Клименка виконуючим обов’язки ректора.

31 січня новий ВНЗ був офіційно зареєстрований Миколаївським міськвиконкомом, а вже 3 липня 1996 року Постановою Кабінету Міністрів України був утворений ВНЗ ЧНУ імені Петра Могили як Миколаївська філія НаУКМА. Нині університет має акредитацію IV рівня.

Захід «Vivat Чорноморська Могилянка!» розпочався з привітання ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка, який є заслуженим діячем науки і техніки України, доктором технічних наук, професором, віце-президентом Асоціації університетів України, керівником Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Миколаївській області.

Із вітальним словом виступили голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець та директор Департаменту освіти та молоді Миколаївської облдержадміністрації Олена Удовиченко. Український театр драми та музичної комедії також приєднався до привітань та виступив з концертною програмою.

Також чимало викладачів університету було відзначено нагородами за плідну працю та професіоналізм, який вони проявили в різних сферах діяльності, що ще раз підтверджує кваліфікованість та постійний розвиток кадрового складу ЧНУ ім. Петра Могили.

Наразі Могилянка співпрацює з Американською радою співробітництва у галузі освіти та вивчення мов (ACCELS), Інформаційною службою США «Американський дім», Корпусом Миру США, Міжнародним фондом «Відродження», Французьким культурним центром при Посольстві Франції в Україні, мережею «Альянс Франсез» в Україні та світі.

Також університет реалізує програму Еразмус+ з університетами-партнерами: Universidad de Cádiz (UCA), Іспанія; Universität des Saarlandes, Німеччина; Поморська академія в Слупську, Польща. Крім того, ЧНУ ім. Петра Могили надає змогу брати участь у міжнародних програмах академічної мобільності.

Вітаємо Могилянку та бажаємо процвітання та досягнення нових вершин!

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …