Відбулось святкування 30-ї річниці від дня відродження товариства «Просвіти» на Миколаївщині


22 березня 2019 р. в Обласному будинку художньої творчості пройшло святкування 30-ї річниці від дня відродження товариства «Просвіти» на Миколаївщині.

Організатором виступив Миколаївський міський міжрайонний осередок «Просвіти» імені М.Аркаса (голова – професор Омелян Шпачинський, заступник – доцент кафедри української філології, теорії а історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Владлена Руссова). Відвідали захід й студенти-філологи Могилянки.

З поетичними привітаннями виступили Галина Запорожченко та Олександр Мачула. Просвітян прийшли привітати голова обласної ради Вікторія Москаленко та директор департаменту освіти і науки Олена Удовиченко, які вручали ветеранам грамоти та подяки разом із присутнім на зібранні головою обласного «Українського товариства «Просвіта» Миколаївщини» Ігорем Марцінковським.

Український академічний театр драми і музичної комедії привітав присутніх виконанням дуету з опери «Катерина» Миколи Аркаса (заслужені артисти Олександр Щесняк та Яна Артеменко). Актори обласної філармонії порадували виступом ансамблю «Вільні козаки» (керівник – Ф.Сичов) та піснею заслуженого артиста О.Сичова на слова поета-просвітянина Олександра Мачули «Пам’яті українських героїв». Запам’яталися просвітянам й українські пісні у виконанні ансамблю «Зорецвіт» (керівник – заслужений працівник культури Надія Жадик); заслуженої артистки Олени Білоусової та артиста Дениса Місанчука.

Святкування завершилося шевченківським закликом «Обніміться, брати мої» та спільним співом «Реве та стогне Дніпр широкий».

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).