Відбулось підбиття підсумків заходу «День кар’єри ЄС»

У рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» 27 лютого у ЧНУ імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». 19 березня під керівництвом Світлани Гайдаржи відбулось підбиття підсумків заходу.

На «Дні кар’єри ЄС» було представлено три кейси: два від компанії «Автомир», один від «Нібулону». За розробку першого кейсу від компанії «Автомиру» подяки отримали такі студенти: Тараненко Яна, Бут Тетяна, Ярощук Катерина, Марковська Анастасія, Косова Юлія та Лінчевский Святослав. За розробку другого кейсу від компанії «Автомир» подяку отримали: Пахомова Ольга, Шкроба Вікторія, Уваева Ольга та Бугаєнко Владислав. За розробку кейсу від компанії «Нібулон» подяки отримали: Домущей Анастасія, Жаган Іван, Архіпова Таїсія, Стеценко Альона, Гуска Софія та Крисіна Інна.

Крім того, подяки урочисто вручили 18 волонтерам: Назаренко Ірині, Норовій Дар’ї, Гончаренко Єлизаветі, Киссі Олегові, Горчаковій Олександрі, Дмитрук Юлії, Бондаренко Стефанії, Васильковському Данилові, Дудці Вікторії, Роановій Марії, Калюжній Аніні, Черновій Валентині, Кремінь Тетяні, Мальцевій Яні, Бурих Анастасії, Валентовій Юлії, Бут Тетяні, Кадкіній Софії.

Фахівець з працевлаштування Юлія Авраменко зазначила: « «День кар’єри ЄС» був масштабним, тому допомога волонтерів чимала. На таких заходах багато моментів, які важко контролювати одному, бо неможливо усіх зустріти, усіх зареєструвати. Саме тому волонтери надали велику допомогу, а для себе могли ближче поспілкуватися із роботодавцями».

Для студентів волонтерська діяльність – це також додаткові бали для отримання стипендії. Окрім того, це досвід в організації заходів. Завдяки вдалому проведенню «Дня кар’єри ЄС» ЧНУ ім. Петра Могили отримав підтримку Єврокомісії, яка забезпечує фінансування міжнародних програм, що відкриває для студентів більше можливостей для навчання та стажування закордоном.