Відбулось перше засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


 26 вересня 2019 року відбулось перше (організаційне) засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства» кафедри менеджменту Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

У роботі засідання взяли участь учасники наукового гуртка, а також викладачі кафедри менеджменту.

Керівник гуртка Ірина Саваріна та заступник керівника Ганна Бурдельна привітали учасників засідання та побажали усім плідної роботи у новому навчальному році, а також презентували інформацію щодо роботи гуртка на 2019-2020 навчальний рік. У процесі засідання також відбулося обговорення плану роботи на І семестр.

Велика подяка всім! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …