Відбулось перше засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


 26 вересня 2019 року відбулось перше (організаційне) засідання студентського наукового гуртка «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства» кафедри менеджменту Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

У роботі засідання взяли участь учасники наукового гуртка, а також викладачі кафедри менеджменту.

Керівник гуртка Ірина Саваріна та заступник керівника Ганна Бурдельна привітали учасників засідання та побажали усім плідної роботи у новому навчальному році, а також презентували інформацію щодо роботи гуртка на 2019-2020 навчальний рік. У процесі засідання також відбулося обговорення плану роботи на І семестр.

Велика подяка всім! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …