Відбулось нагородження переможців турніру з кіберспортивної дисципліни CS:GO

У приміщенні Вченої ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили 18 січня 2022 року відбулось нагородження переможців турніру з кіберспортивної дисципліни CS:GO.  Вручив грамоти командам та привітав переможців ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Турнір був присвячений 26 річниці університету. У змаганнях взяли участь збірні команди, які складались зі студентів ЧНУ імені Петра Могили. Проходив турнір у комп’ютерних класах Могилянки за круговою системою проведення змагань.

Кожна команда представляла окремий факультет або інститут. Загалом у могилянському турнірі взяли участь 5 команд, які представляли юридичний факультет, факультет економічних наук, медичний інститут, факультет комп’ютерних наук і факультет фізичного виховання та спорту.

Місця було розподілено таким чином:

1 місце – Команда «CAAT» (факультет фізичного виховання та спорту).

2 місце – Команда «Bezotca» (факультет комп’ютерних наук).

3 місце – Команда «Зірочка» (медичний інститут).

Захід проведено Чорноморським національним університетом імені Петра Могили, зокрема факультетом фізичного виховання та спорту на чолі з деканом Андрієм Чернозубом. Надалі університет планує проведення регіонального миколаївського турніру з кіберспорту, а також навесні має намір влаштувати всеукраїнський турнір для всіх охочих.

Нагадаємо, що ЧНУ одним із перших у Миколаєві відкрив спеціальність з кіберспорту та уже здійснив перший набір абітурієнтів.