Відбулось нагородження переможців конкурсу есе «Україна в 2050 році»

З 25 лютого по 5 березня проходив конкурс есе «Україна в 2050 році», організований кафедрою політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили та Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

Завданням конкурсу було поміркувати та уявити Україну в середині ХХІ століття, а есе мало бути самостійним художнім твором у будь-якій формі на розсуд автора.

21 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу. На захід завітали учні та вчителі з області. Цього разу у конкурсі взяли участь близько 100 робіт.

«Це обласний конкурс есе обдарованої молоді. Переможців визначали  8 експертів з кафедри Політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Кожен оцінив усі роботи. Це був довгий процес і в результаті ми обрали 8 основних переможців, а також переможців у різних номінаціях», – розповідає викладач кафедри політичних наук Сергій Шкірчак.

Окрім нагородження, гостям провели інформативні лекції від студентів кафедри, екскурсію університетом та організували дружній обід.

Участь у конкурсі стала етапом для проходження до фіналу, де на переможців чекає круглий стіл «Ми – майбутнє України» з такими ж амбіційними та цілеспрямованими учасниками.