Відбулось нагородження переможців конкурсу есе «Україна в 2050 році»


З 25 лютого по 5 березня проходив конкурс есе «Україна в 2050 році», організований кафедрою політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили та Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

Завданням конкурсу було поміркувати та уявити Україну в середині ХХІ століття, а есе мало бути самостійним художнім твором у будь-якій формі на розсуд автора.

21 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу. На захід завітали учні та вчителі з області. Цього разу у конкурсі взяли участь близько 100 робіт.

 «Це обласний конкурс есе обдарованої молоді. Переможців визначали  8 експертів з кафедри Політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Кожен оцінив усі роботи. Це був довгий процес і в результаті ми обрали 8 основних переможців, а також переможців у різних номінаціях», – розповідає викладач кафедри політичних наук Сергій Шкірчак.

Окрім нагородження, гостям провели інформативні лекції від студентів кафедри, екскурсію університетом та організували дружній обід.

Участь у конкурсі стала етапом для проходження до фіналу, де на переможців чекає круглий стіл «Ми – майбутнє України» з такими ж амбіційними та цілеспрямованими учасниками.

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …