Відбулось нагородження переможців конкурсу есе «Україна в 2050 році»


З 25 лютого по 5 березня проходив конкурс есе «Україна в 2050 році», організований кафедрою політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили та Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

Завданням конкурсу було поміркувати та уявити Україну в середині ХХІ століття, а есе мало бути самостійним художнім твором у будь-якій формі на розсуд автора.

21 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу. На захід завітали учні та вчителі з області. Цього разу у конкурсі взяли участь близько 100 робіт.

 «Це обласний конкурс есе обдарованої молоді. Переможців визначали  8 експертів з кафедри Політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Кожен оцінив усі роботи. Це був довгий процес і в результаті ми обрали 8 основних переможців, а також переможців у різних номінаціях», – розповідає викладач кафедри політичних наук Сергій Шкірчак.

Окрім нагородження, гостям провели інформативні лекції від студентів кафедри, екскурсію університетом та організували дружній обід.

Участь у конкурсі стала етапом для проходження до фіналу, де на переможців чекає круглий стіл «Ми – майбутнє України» з такими ж амбіційними та цілеспрямованими учасниками.

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …