Відбулось нагородження переможців конкурсу есе «Україна в 2050 році»


З 25 лютого по 5 березня проходив конкурс есе «Україна в 2050 році», організований кафедрою політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили та Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

Завданням конкурсу було поміркувати та уявити Україну в середині ХХІ століття, а есе мало бути самостійним художнім твором у будь-якій формі на розсуд автора.

21 березня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу. На захід завітали учні та вчителі з області. Цього разу у конкурсі взяли участь близько 100 робіт.

 «Це обласний конкурс есе обдарованої молоді. Переможців визначали  8 експертів з кафедри Політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Кожен оцінив усі роботи. Це був довгий процес і в результаті ми обрали 8 основних переможців, а також переможців у різних номінаціях», – розповідає викладач кафедри політичних наук Сергій Шкірчак.

Окрім нагородження, гостям провели інформативні лекції від студентів кафедри, екскурсію університетом та організували дружній обід.

Участь у конкурсі стала етапом для проходження до фіналу, де на переможців чекає круглий стіл «Ми – майбутнє України» з такими ж амбіційними та цілеспрямованими учасниками.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.